DRAUDŽIAMA LOŠTI NUOTOLINIUS STALO LOŠIMUS ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 21 METAI • DRAUDŽIAMA LOŠTI ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 18 METŲ • ĮSPĖJAME: NEATSAKINGAS LOŠIMAS GALI TAPTI PRIKLAUSOMYBĖS NUO AZARTINIŲ LOŠIMŲ PRIEŽASTIMI
F-betsafe
Nuo šiandien TonyBet tampa vienos didžiausių internetinių lošimų bendrovių Europoje, Betsafe komandos dalimi ir nuo šiol vadinsis TonyBet powered by Betsafe. Sužinok daugiau
Pasiruošk
F-betsafe
Nuo šiandien TonyBet tampa vienos didžiausių internetinių lošimų bendrovių Europoje, Betsafe komandos dalimi ir nuo šiol vadinsis TonyBet powered by Betsafe. Sužinok daugiau
Pasiruošk

Pajusk žaidimą
su išmaniąja TonyBet
programėle!

Atsisiųsk iš
APP STORE
Atsisiųsk
dabar!

TonyBet iOS programėlė

Nuo šiol tu gali mėgautis TonyBet lažybomis gyvai ir mėgstamiausiais Betgames žaidimais gyvai savo išmaniajame iOS įrenginyje. Atsisiųsk TonyBet mobiliąją programėlę į savo iPhone ar iPad įrenginį ir galėsi lažintis už savo mėgstamiausias komandas bet kur ir bet kada.

Viskas ką tau reikia padaryti, tai atsisiųsti TonyBet mobiliąją programėlę iš App Store parduotuvės, prisijungti prie savo TonyBet paskyros, arba susikurti naują ir mėgautis lažybomis gyvai kad ir kur bebūtum!

Mobilelpios

TonyBet Android programėlė

Naudojiesi Android telefonu ar planšetiniu kompiuteriu? Puiku! Dabar visi svarbiausi tavo mėgstamiausių komandų mačai – dar arčiau tavęs su TonyBet mobiliąją programėle išmaniesiems Android įrenginiams!

Atsisiųsk TonyBet programėlę į savo išmanųjį įrenginį iš Google Play ir daugiau niekada nepraleisk nė vienos svarbiausios sporto akimirkos. Lažybos gyvai, live loterijos ir visa tai, kuo gali mėgautis internetinėje TonyBet lažybų svetainėje – nuo šiol ir tavo mobiliąjame telefone!

Androidlink
Mobilelpandroid

Atsisiųsk ir žaisk!

Statyk už mėgstamiausias komandas gyvai!

Lažinkis už savo mėgstamų komandų pergales gyvai mobiliojoje TonyBet programėlėje, bet kur ir bet kada! Atsisiųsk aplikaciją į savo mobilųjį įrenginį ir mėgaukis pačiomis įdomiausiomis sporto akimirkomis!

Žaisk Live Games savo telefone!

Žaisk savo mėgstamiausius Live Games žaidimus ir loterijas gyvai savo telefone! Mėgaukis tiesioginiais žaidimais ir mūsų žaviomis dalintojomis ir laimėk dar greičiau ir lengviau!

Pasipildyk sąskaitą ir išsivesk laimėjimus dar greičiau!

Nuo šiol visas pinigines operacijas galima atlikti vos vienu paspaudimu! Papildyti TonyBet lažybų sąskaitą ir persivesti laimėjimus į savo sąskaitą, su TonyBet mobiliąja programėle, dabar galima dar greičiau ir patogiau.

Mobilelpfeatures